Nestyďte se za svá prsa! Buďte sami sebou!

Lidi se mění….. časem, zkušenostmi, díky okolí, zprávám, školám, partnerům… prostě vším…

To k životu patří…. Ale lidé se mění i proto, aby zapadli do společnosti, do party, aby šli s dobou…

Ale je to dobře? Když je člověk tlačen společností a „normálností“, aby se vzdal své osobnosti a dělal ze sebe něco, čím být možná ani doopravdy nechce?

Opravdu jsou ty holky co dřív měly normální postavy, teď po brutálním zhubnutí, šťastnější? Když jim z obličeje teď koukají jen lícní kosti a jejich přirozenou krásu (byť normální postavy) zazdily propadlé tváře a ony už nevypadají ani zdravěji, ani šťastněji? Když spolu s držením šílených diet a nesmyslným cvičením se jim naopak začala horšit pleť a vypadávat vlasy?

A opravdu ti kluci, co dřív milovali svoje koníčky, zábavu a měli svůj styl …a vše to vyměnili pro to, aby byli IN ….opravdu jsou teď šťastnější?

Není to spíš o tom, že se ty lidi vzdali své osobnosti pro něco, čeho je všude tolik? Proto, aby zapadli mezi „dav“ a něco, co teď „frčí“? To nevidí, že ve skutečnosti ztratili přesně to, co bylo původním záměrem každého módního trendu? Každé masové konvence…?


ORIGINALITU


Není trochu smutný, že se tolik hezkých holek chce zbavit svého roztomilého, byť třeba většího nosu… svých sice menších, ale pevných prsou….? Že jejich obočí vypadá najednou úplně stejně jako třech dalších holek v tramvaji a 10 ve třídě?

Není škoda, že kluci místo toho aby se snažili zaujmout svou osobností a charismem, se snaží vypadat jak každý druhý, kterého potkáte na Náplavce? (Ne jako opravdu, když procházím Pražskou Náplavku, tak mi během 10 minut přijde, že jsem potkala jednoho kluka tředa 10x, ale on to byl pokaždé někdo jiný 🤦🏼‍♀️🤷🏼‍♀️)

To slovo výše zmíněné je tak hrozně vzácné, ale přesto stále žádané a obdivované…. Originalita!

Všechny velké značky dělají stejné oblečení, protože vědí, že je velmi snadné donutit lidi, aby se všichni začali oblékat stejně, protože když ty šaty má v okolí 5 lidí, tak to chtějí přece taky…. Když frčí volánky, tak všichni nosí volánky, když to jsou roztrhaný jeansy, tak je mají také všichni…

Ale přitom když se budete pídit po tom, co lidé chtějí, tak většinou odpoví, že se chtějí odlišit… Ale jak? Když všichni chtějí být originální, ale proto nosí a dělají to stejné co masová většina.

To už lidé opravdu přestali přemýšlet sami za sebe?

Já samozřejmě neříkám, že by člověk měl jít demonstrativně proti proudu, to ne…

Je hezké mít nějaký vzor… ale ve zdravé míře… přemýšlet nad tím, kdo a proč je můj vzor…. jestli mě to dělá opravdu šťastnější…


Jen bych tím chtěla všem připomenout, že každý jsme originál, každý jsme jiný a měli bychom na to být hrdí! A měli bychom chtít být jedineční, protože jedině tak budeme pro ostatní nenahraditelní.


Proto holky nestyďte se za svá prsa, nosy, krátké, řídké, nebo kudrnaté vlasy. Noste svoje přírodní barvy hrdě a pokud se vám něco líbí, noste to! Nečekejte na to, až vám to někdo schválí, jestli to je, nebo není IN, protože to určujete jen vy samy.

Nemusíte se bát, že si vás ten kluk z vedlejší třídy, nebo tramvaje nevšimne, protože pokud budete samy sebou a budete se chovat tak, jaké opravdy jste, tak se do vás zamiluje hlavně kvůli tomu. A kdyby ne… tak je to stejně jedno, protože když se zamiluje do vámi vytvořené iluze, tak o to přece stejně nestojíte. Vždyť chcete, aby vás měl rád proto, jaké jste a ne pro to, jaké byste být chtěly.

A kluci! Vy zase nemusíte chodit dřít do posilovny tak, ze z vás bude jen velká steroidová hora! My vás máme rádi proto jací jste, pro vaši osobnost, pro to, kdy nám otevíráte dveře když vycházíme do baráku, nebo auta. Když nám jen tak přinesete klidně utrženou kopretinu, když nás vezmete na výlet a nebo nám jen tak řeknete, že nám to sluší. Když nás pohladíte a obejmete, když jsme smutný, nemocný a ošklivý, nebo se bojíme při pohádce, že to špatně dopadne. Když nás jen tak rozesmějete, nebo nám napíšete, že se vám stýská…

Takže lidi prosím!

Buďte sami sebou! Buďte originál! A buďte na to hrdí!

ÁMEN 💙


Outfit: Boty – Steve Madden / Kableka – Hugo Boss / Hodinky – Burberry / Brýle – Aliexpress / Šaty – Aliexpress / Choker – Aliexpress / Kryt na telefon – Aliexpress


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentujte

19 Komentáře zapnuto "Nestyďte se za svá prsa! Buďte sami sebou!"

Upozornit na
avatar
Třídit dle:   nejnovější | nejstarší | nejlépe hodnocené
Vlasta
Host

Napsala jsi to hezky. A určitě někteří lidé časem pochopí, že osobnost, charisma a originalita jsou důležitější než móda a tak. 🙂

Lady Lenna
Host

To je krásný článek 🙂 a tobě to moc sluší 🙂 to s těmi kluky je pravda, úplně mě štve, jak všichni vypadají stejně, jak přes kopírák. Holky jakbysmet. Ty řídké vlasy jsou přesně můj problém, to je jediné, co mi na sobě vždycky hodně vadilo, ale snažím se brát pozitivně to, že jsou aspoň lehké a nepotí se mi hlava. Člověk by se měl mít rád takový, jaký je 🙂 Ale je to těžké, v téhle době.

Veronika
Host

Moc pěkný článek, vystihla jsi tady to, nad čím přemýšlím už dlouho. Je to jako kdyby lidi vycházeli z kopírky. Všechny holky stejný obočí, všichni kluci stejně nabouchaný. Vždyť to ani nevypadá hezky. Lidi by na sobě pořád chtěli něco zdokonalovat a měnit, ale někdy to spíš nadělá škodu. Musíme si uvědomit, že jsme krásný takový jaký jsme, hlavně když jsme sami sebou (tak jak jsi psala).
Jinak moc pěkný outfit 🙂

Míša
Host

Hezky napsané. 🙂 Zrovna nedávno mi známá mé mamky na oslavě řekla, že si všimla, že mám menší prsa. Začala mi vyprávět o tom, jak si hodně lidí nechává zvětšit prsa a když to udělám tak už mi nic nebude stát v cestě. Byla jsem docela v šoku. Malá prsa mě dřív hodně trápily, ale ted už jsem si na to zvykla a beru to tak jak to je. 🙂 Myslím, že lidi se soustředí příliš na vzhled a přehlížejí tak další věci, které jsou mnohem důležitější.

Veronika
Host

To je krásné, přesně o to se snažím 🙂 Také moc pěkné fotky 😉

Životem po italsku
Host
Super článek! Takovýcj je třeba 🙂 Já poslední dobou na sebe beru už jen pohodlné krajkové podprsenky, ve kterých se mi prsa sice úplně ztratí, ale cítím se tak moc dobře a volně, že tohle mě naprosto netrápí 🙂 Naopak, doufám, že více holek zapomene na silikony a začne si vážit toho co jim příroda nadělila či nenadělila. Hlavně jde vždy přece o zdraví a zdraví duch v našem těle, zbytek jsou nepodstatné věci 🙂 A s tím oblečením, že se chodí, jak přes kopírák souhlasím …neříkám, že nepodléhám trendům, když přijde nějaký nový trend a sedne mi, tak si… Číst více »
Denia
Host

Napsala jsi to moc hezky. V naší generaci mi přijde, že všichni začali chodit do posilovny a kdo nechodil, tak se s ním nikdo pomalu nebavil. To, že maj někteří kluci v hlavě místo mozku činku, a vymění pár chvilek s holkou za hodinu v posilovně, to už nikoho nezajímá. Je to zvláštní no, ale každá doba má něco. A díky lidem, kteří se nenechávají pohltit a zůstávají svými! 🙂
Myslím si totiž, že každý člověk má v sobě něco pěkného, co stojí za to ocenit, a namísto kritiky bychom mohli víc chválit :).

Péťa - Čtení pod lavicí
Host
Mě tvůj článek přijde trochu jednostranný. Já věřím, že hodně lidí může být díky cvičení šťastnější, proč ne? Stejně tak věřím, že není nic špatného na tom mít stejné šaty, jako x dalších lidí. Když se mi líbí, jsou pohodlné… proč ne? Každý člověk je originál sám o sobě, nikdo ale nemůže být úúúplně jiný, než ostatní. Nemám moc ráda protěžování takového toho syndromu sněhové vločky. Lidé jsou si podobní, nechtějí se lišit, protože by se tím vyčlenili ze společnosti. Na druhou stranu s tebou ale musím souhlasit, že naprostá uniformita je k ničemu. Když jsou všichni jako přes kopírák,… Číst více »
Nina
Host

Moc pěkný článek 🙂

wpDiscuz